Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Yeni Filmler
#1
Çevrimiçi ücretsiz film izlemek, sevdiğiniz filmleri evinizin rahatlığında izlemenin uygun ve tutumlu bir yoludur. Evet, filmleri "bedavaya" izleyebileceğiniz çok güzel bir site var. Bu yüksek kaliteli filmler, izlediğiniz monitör veya ekranda hangi boyutta olursa olsun muhteşem görünür. Arada bir birkaç reklam izlemeniz gerekecek, ancak bunlar kısadır ve uzun metrajlı bir film sırasında yalnızca birkaç reklam arası vardır. Sizin için özel bir site sunmak istiyoruz. 
Film analizi'nde en yeni filmleri bulabilirsiniz. Abonelik gerektirmeden ücretsiz Filmler ve TV Şovları izlemek için çok popüler bir web sitesidir. Netflix dizileri'nin yayınlandığı bu sitede film akışı için yüzlerce içeriğe sahip hızlı çalışan bir sitedir. Bağlantılar 720p tanımında sağlanır ve seçildiğinde otomatik olarak oynatılır. Ayrıca sitedeki filmler IMDb puanları yüksektir, belgeseller ve IMDb orijinal şovları sağlayan yayın sitesidir. Bir kullanıcı olarak çok sayıda uzun metrajlı filmin, en yeni TV dizisinin keyfini çıkarabilir ve yaklaşan gişe rekorları kıran filmlerle ilgili haberdar olabilirsiniz. 
Film analizi'nde sizler için yerli ve yabancı bir çok filmi rahat bir şekilde izlemeniz mümkündür. Ayrıca filmleri bilgisayarınıza indirmenize de gerek yoktur. Bu sitenin başka bir özelliği ise her yerinde reklam çıkmamasıdır. Diğer film sitelerinde film izlerken karşımıza türlü türlü reklamlar çıkmakta ve insanın canını sıkmaktadır. Biz sizlere kaliteli film seyretmenin tadını ve keyfini çıkartmanızı yaşatacak bir site önerisinde bulunuyoruz. İzleyeceğiniz filmler hakkında bir açıklama yazısı bulunmaktadır. Filmin konusunu okuduktan sonra filmi izlemeniz için video ya tıklayarak izleyebilirsiniz. Film hakkında yorum da yapabilirsiniz. Sizi bu konuda kesinlikle engellemiyoruz.  Duygu ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda sitenin iletişim bölümünden siteye dair bilgi öneri ve eleştirilerinizi de bildirebilirsiniz. Yine web sitesinde gizlilik ve güvenliğinize dair bir bölüm bulunmaktadır. SSL korumasıyla gönül rahatlığı içerisinde zaman geçirebilirsiniz. Bu sitede virüs yok farklı sitelere gönderilecek zararlı linkler de yok. Sizin güvenliğinizi de düşünen bu siteye girdiğinize pişman olmayacaksınız. Site tamamen film izlemenizi rahat bir şekilde tasarlanmıştır. Film izlemek için yüksek ve gelişmiş çözünürlük bulunmaktadır.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi