Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son alkol fiyatları hakkında neler olup bitiyor hiç düşündünüz mü?
#1
Son alkol fiyatlari  sitesi içerisinde birbirinden farklı bir fiyatlarını görmeniz mümkün. Amsterdam bira fiyatları, 35 'lik votka fiyatları, 35 'lik rakı fiyatları Bira Fiyatları, ekomini alkol fiyatları,tekel içki fiyatları, tekila fiyatları, likör fiyatları, lpg fiyatları, mazot fiyatları, duty fiyatları, metro alkol fiyatları hakkında aradığınız tüm alkol fiyatlarını bu site içerisinde bulacaksınız. Peki alkol fiyatları hakkında çıkan haberlerden bilginiz var mı ? Eğer olmadığını düşünüyorsanız bu site içerisinde alkol fiyatına dair en güncel haberleri de bulmanız mümkündür. 
Site içerisinde hangi konular var:
Kıbrıs Alkol Fiyatları, Şarap Fiyatları, Rakı Fiyatları, Şampanya Fiyatları, Migros Alkol Fiyatları, Carrefour’da Viski Fiyatları, Kıbrıs Alkol Fiyatları gibi bir çok konuyu bulmanız mümkündür. Alkol kullanıyorsanız önce bu siteye girin ve site içerisindeki fiyatlardan haberdar olun. Alkol kullanmasanız dahi içki fiyatlarından haberdar olmanız gerekir. İçecekleri doğru şekilde fiyatlandırmak, bar veya restoran sahiplerinin doğru yapması en zor görevlerden biridir.Alkol fiyatlarını karlı bir seviyede belirlemek, fiyatlandırma kararlarını etkileyen bir dizi faktörle birlikte bir bilimdir. Bu, içki maliyetlerini hesaplamanın denenmiş ve doğrulanmış yöntemi olsa da, kesin bir bilim değildir. Birçok restoran ve bar işletmecisi, içki maliyetlerine basit ve uzun vadeli bir bakış atıyor.
Bir içeceğin fiyatını ne belirler?
Genel olarak, alkollü bir içeceğin (veya aslında herhangi bir ürünün) fiyatı üç unsurdan oluşur:
Maliyetler (üretici ve perakendeci için): bunlara işçilik, hammaddeler (örneğin tahıllar ve meyveler), paketleme, nakliye, kira, elektrik, pazarlama dahildir
Vergi : hem tüketim vergisi hem de katma değer vergisi (KDV)
Kar : üretici ve perakendeciye
Bu farklı unsurların bir içeceğin fiyatına göreceli katkısı, farklı içecek türleri, markalar ve perakendeciler arasında önemli ölçüde farklılık gösterir.
Barmenler, karışık içecekler ve farklı oranlarda farklı içki türlerine sahip kokteyller dahil olmak üzere her gece yüzlerce içki dökebilirler. Rekabetçi kalırken kar etmek için dökme maliyetini, alkol için ödediğiniz fiyat ile sattığınız fiyat arasındaki oranı bilmeniz gerekir.
Ayrıca web sitemizde vize fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Hadi durmayın web sitemizi ziyaret edin. bekliyoruz..
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi